Відтворення українських лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відтворили ліси на площі 35 852 гектари.

«Біологічна пожежа» сягнула рівня екологічної катастрофи

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

12 червня розпочнеться Міжнародна науково-практична конференція «Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення». Під час конференції розглядатимуться причини та наслідки погіршення санітарного стану лісів і деградації лісових екосистем в Україні, заходи боротьби з короїдом та багато іншого. Окрім того, на конференції буде представлений досвід Польщі, Німеччини Австрії та Білорусії. Участь у конференції візьмуть провідні вчені лісового господарства цих країни.

Пізнавальна зустріч

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Можна безкінечно спостерігати як тече вода і як понад 60 талановитих дитячих усмішок зачаровують музей лісу та дендропарк ДП «Рава-Руське ЛГ».

Семінар-навчання

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У зв’язку з настанням спекотної погоди, високої температури повітря, виникає висока пожежна небезпека.

Щоб своєчасно протидіяти лісовим пожежам на базі Рава-Руського лісництва ДП “Рава-Руське лісове господарство” відбувся семінар-навчання з лісовою охороною та членами добровільної пожежної дружини по методах та способах гасіння лісових пожеж.

Інформація про роботу рейдової бригади ДП «Самбірський лісгосп» за травень місяць 2019 року

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Одним із основних завдань діяльності ДП «Самбірський лісгосп» є охорона державного лісового фонду від лісопорушень, в першу чергу від незаконних рубок (ст..65 КУпАП), порушення правил пожежної безпеки (ст..77)  та засмічення лісів побутовими відходами  (ст..73)  Для запобігання лісопорушень  рейдовою бригадою підприємства проводяться рейди по охороні лісових масивів в лісових угіддях підприємства. 

До ДП “Львівський лісгосп” завітали юні гості

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Працівники ДП «Львівський лісгосп» провели екскурсію у лісівничому еколого-просвітницькому центрі для відвідувачів дитячої бібліотеки №42 м.Львова. Дітям розповіли про функції лісу, його практичне та екологічне значення, у чому полягає суть професії лісівника

Мисливці розпочали полювання

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Згідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання» сезон полювання розпочинається з індивідуального полювання на самців козулі з травня і триває до кінця року. У цьому році, наказ на затвердження лімітів, як завжди забарився у Мінекології. Полювання розпочалося  в останній тиждень травня.

Ще один крок з поліпшення комунікацій громадян та підприємців з лісівниками

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За ініціативи керівництва Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства та державного підприємства «Київське лісове господарство», для поліпшення якості надання послуг громадянам та юридичним особами, сьогодні при Київському обласному та по м. Києву управлінні лісового та мисливського господарства відбулось урочисте відкриття Центру з надання адміністративних послуг.

Потрібно повертати довіру суспільства до лісової галузі, - Володимир Бондар на колегії лісівників Київщини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

 Сьогодні заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар взяв участь у засіданні колегії Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства. У своєму виступі він звернув увагу на проблеми, які є в лісовій галузі.

Підписано Меморандум про співпрацю між Держлісагентством та Прозорро.Продажі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар та директор державного підприємства «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев підписали Меморандум для консолідації зусиль, спрямованих на співпрацю в частині розвитку ринку реалізації необробленої деревини шляхом побудови і впровадження прозорої системи реалізації електронних аукціонів.