Лісівники здобули перемогу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Працівники лісового господарства — це справжні КОЗАКИ, які не лише вправно охороняють ліс та старанно виконують свою роботу , вони ще є найсильнішими та найвправнішими, адже у 6-ти конкурсах з 10-ти в міських Козацьких забавах здобули перемогу, та за підсумками змагань вибороли ПЕРШЕ місце.

Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух! Саме під таким девізом лісівники Равщини змагалися у Козацьких забавах з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та 77-річчя створення УПА!

Львівському лісгоспу – 80!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Цього року ДП «Львівський лісгосп» святкує 80 – річний ювілей. Це досить довгий шлях для підприємства, яке було створене 1939 року.

Початок вивчення лісового фонду, що на теперішній час входить до складу ДП «Львівський лісгосп» відноситься до першої половини ХІХ століття. Відомо, що в деяких лісових урочищах, таких як «Товщів» Товщівського лісництва, урочище «Підтемне» Красівського лісництва, планове господарство ведеться з 1849 року.

В національному природному парку «Сколівські Бескиди» буде своя метеостанція

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» в рамках виконання мікропроекту придбав метеостанцію «METEOTREK» (комплекс, що складається з апаратної та програмної частини і комп’ютера ) обладнав місце і встановив її на території парку.Джерелами фінансування даного проекту є: 30,59 тис.грн – кошти обласного бюджету; 27,34 тис.грн – кошти національного парку; 3,25 тис.грн – нефінансовий внесок місцевої Громадської екологічної організації «Природа».

Вчителі початкових класів відвідали Музей лісу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Люди, які знають все на світі, люди які навчають рости «людиною» - вчителі завітали до лісівників в гості.

Начальник відділу лісового господарства Андрій Волянюк провів екскурсію у Музей лісу та розповів про лісове господарство та як господарюють лісівники у Рава-Руському лісгоспі.

Наступного разу вчителів запрошують до Музею лісу разом з діточками.

За інформацією Рава-Руського лісгоспу

У державних лісогосподарських підприємствах Львівщини проходить черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства протягом 15-23 жовтня 2019 року проходитиме черговий наглядовий аудит з лісової сертифікації, який проводиться незалежною аудиторською компанією «SGS». Аудит проводиться з метою підтвердження рівня ведення лісового господарства принципам та критеріям FSCR (Лісової  опікунської ради).

В гості до колег

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Директор та лісничі відвідали Львівський селекційно-насіннєвий центр з метою ознайомлення з сучасними технологіями вирощування садивного матеріалу. Працівники центру провели невелику екскурсію для жовківських лісівників та ознайомили їх з роботою нового автоматичного обладнання - від висіву насіння до вирощування сіянців із закритою кореневою системою. У ході спілкування отримали відповіді на питання, що їх цікавили та слухали про усі тонкощі, пов'язані з процесом вирощування основних лісоутворюючих порід. Набуті знання лісівники впроваджуватимуть у своїй лісівничій практиці.

Прес-служба #ДП_Жовківський_лісгосп

Йти в ногу з часом

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В цеху обробки деревини №1 лісозаводу запрацював вже другий багатопильний верстат

Якщо хочеш витримувати конкуренцію у своїй галузі, треба йти в ногу з часом, – зауважує головний інженер Бродівського лісгоспу Микола Серватович.

Трудові династії

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На фото автора: найбільша трудова династія лісгоспу — родина Теслюків: батько і дідусь Василь Іванович із синами Василем — майстром лісу, Степаном — лісорубом третього розряду, Іваном — майстром лісозаготівель, внуком Василем — лісозвалювальником шостого розряду.

На Сколівщині відбувся круглий стіл по охороні лісу від незаконних рубань та порушень природоохоронного законодавства

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В адміністративній будівлі Сколівського лісгоспу відбулося засідання круглого столу по охороні лісу від незаконних рубань та порушень природоохоронного законодавства. В роботі прийняли участь представники органів місцевого самоврядування: в.о. голови Сколівської РДА Роман Чудійович, заступник голови Сколівської районної Ради Юрій Допілко, голови сільських рад, представники правоохоронних органів: прокурор Стрийської міжрайонної прокуратури Ігор Леськович, начальник Сколівського районного відділу поліції Микола Комарницький, лісничі лісгоспу.

Догляд за лісом – складний процес.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Закінчується вегетаційний період в лісі, листя на деревах жовтіє та потроху опадає. Разом із закінченням вегетаційного періоду в Бібрському лісгоспі завершуються роботи по догляду за молодняками. В поточному році догляд в молодих деревостанах проведено на площі 156 га. Рубки догляду в молодняках (освітлення, прочищення) мають велике значення, вони забезпечують формування бажаного складу насадження шляхом догляду за головними породами та вирубуванням другорядних порід. Догляд за лісом – складний процес, що вимагає великих затрат праці і коштів на його проведення. Дуже важливим є вчасне проведення рубок догляду, їх періодичність та повторюваність.