65 км лісових автомобільних доріг збудували, відремонтували та відновили лісівники Львівщини у минулому році

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У 2018 році державні лісогосподарські підприємства області продовжили розпочату ще у 2007 році роботу з будівництва та відновлення лісових доріг за власні кошти підприємств.

Львівський лісгосп підсумував результати минулорічної роботи

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ДП «Львівський лісгосп» завершив 2018 рік з доволі непоганими лісівничими та економічними результатами. Підприємству вдалося забезпечити виконання усіх запланованих фінансово-господарських показників. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Громадська рада при Львівському ОУЛМГ запрошує до дискусії та обговорення актуальних питань галузі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У понеділок, 11 лютого 2019р., об 11 год.00 хв. відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. На засіданні обговорюватимуть проекти законів щодо врегулювання ринку деревини в Україні та стан справ із реалізацією необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2019 року державними лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.

Основні функції лісу та їхній вплив на життя людей

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Щоб краще зрозуміти роль лісу у житті людини, функціонуванні екосистеми та соціально-економічної складової, слід знати і розрізняти основні функції лісу. Разом з держлісгоспами Львівщини ми виділили три основні та визначальні функції лісу.

Підсумки минулого року та плани на цей рік від Бібрського лісгоспу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ДП «Бібрський лісгосп» завершило 2018 рік з хорошими економічними показниками. За минулий рік підприємство заготувало 42,2 тис. м куб. ліквідної деревини, в тому числі рубками головного користування - 29,9 тис. м куб. Обсяг реалізації продукції у 2018 році становить 50,575 млн грн. Всю заготовлену лісопродукцію реалізували на внутрішньому ринку через аукціонні торги. На підприємстві функціонує електронний облік деревини. Вся деревина маркується і вивозиться виключно з бирками. Поєднання програми електронного обліку деревини з бухгалтерською програмою 1-С бухгалтерія дало змогу автоматизувати всю виробничу і бухгалтерську роботу.

192 га лісу минулоріч відновили лісівники Славського лісгоспу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Хорошими економічними показниками завершило 2018-й рік ДП «Славське лісове господарство». Минулоріч лісівники підприємства заготували 81,45 тис. м куб. деревини, в тому числі від рубок головного користування - 30,63 тис. м куб. З них реалізувати вдалося 38,61 тис. м куб. Основну частину продали для потреб внутрішнього ринку – 33,55 тис. м куб. необробленої деревини.

Обрано новий склад Громадської ради при Держлісагентстві

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

29 січня відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві.

На додаткових аукціонних торгах лісопідприємства продали 56,5% виставленого обсягу необробленої деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

29 січня відбулись додаткові аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2019 року державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ. Торги проводила ТБ «ТСБ «Галконтракт» у дві сесії: електронні торги та «торги з голосу».

На Львівщині зростають обсяги переробки деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За минулий рік деревообробні підрозділи державних лісогосподарських підприємств Львівщини переробили 183,3 тис. м3 деревини, що на 18 тис. м3 більше, ніж у 2017 році.

Лісове господарство Львівщини: результати 2018 року та плани на майбутнє

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Під головуванням начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки сьогодні, 29 січня,  на базі державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» відбулося виїзне засідання колегії Львівського ОУЛМГ. Участь у засіданні взяли директори державних лісогосподарських підприємств області та представники засобів масової інформації.