Турбота за дикими тваринами у Крушельницькому лісництві

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Із зниженням температури настають скрутні часи для звірів в лісі. Сніг та мороз робить недоступним природні корми, у зв’язку з цим тварини концентруються в місцях де можливе добування корму та є більш затишно.

Система електронного обліку деревини стане елементом контролю за виконанням лісозаготівельних робіт

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відбулося спільне засідання робочої групи Держлісгентства та Держпраці щодо напрацювань пропозицій до проекту Міжнародної організації праці (МОП)  «Безпечна і здорова праця у ланцюжку постачання в лісовому господарстві України», направленого на покращення стану безпеки і здоров’я на роботі у лісовій галузі. Про розроблення концепції проекту доповів його менеджер ЄС-МОП Антоніу Сантуш.

Сюжет про підготовку до ялинкової кампанії у Бібрському лісгоспі (відео)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Про вирощування, реалізацію та охорону новорічних ялинок  дивіться у відеосюжеті:

12 ОБЛАСТЕЙ ВЖЕ В Е-РЕЄСТРІ ЛІСОРУБНИХ КВИТКІВ ТА ОНЛАЙН КАРТІ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВИНИ

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Станом на сьогодні на сайті пілотного проекту Держлісагентства «Ліс у смартфоні» LK.UKRFOREST.COMоприлюднено інформацію про 32,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Розроблена онлайн карта рубок, яка також працює в пілотному режимі, поширюється на 12 областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську та Новоайдарське лісове господарство Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Орієнтовна сортиментна структура заготівлі деревини у 2020 році

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів України (Напрямки діяльності » Cортиментна структура всіх видів рубок https://bit.ly/34HBCtc) оприлюднено орієнтовну сортиментну структуру 2020 року від всіх видів рубок по Держлісагентству.

Нагородження директора підприємства!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З нагоди 30-ліття відродження Української Автокефальної Православної церкви ювілейним орденом ІІ-го ступеня нагороджено директора ДП «Дрогобицький лісгосп» Василя Миколайовича Матяшовського.

Уряд оголосив конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Держлісагентства

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.Відповідно до розпорядження Уряду, конкурс оголошується з 1 грудня 2019 року. З умовами проведення можна ознайомитися

ТУТ.

http://dklg.kmu.gov.ua

Учні Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. долучились до садіння лісу у Яворівському лісництві

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Цьогорічна осінь – це золота пора для лісівників, адже погодні умови є сприятливими для садіння лісових насаджень. Минулого тижня працівники Яворівського лісництва та учні Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів садили модрину європейську.

Захистимо окрасу Карпатських гір

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Немає на світі жодної людини, яка б побувала в чудових Карпатських лісах, не залишила в пам’яті тієї чарівної краси, яку створила природа. Ніхто не може залишитися байдужим до прекрасним струнких смерічок, пухнастих ялиць, різноманіття рослинного і тваринного світу. А яке чисте повітря, яка цілюща вода в джерелах Карпатських лісів!

Лісівники Бібрського лісгоспу розпочали підготовку до ялинкової кампанії

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Через кілька тижнів почнеться ялинкова кампанія. По вулицях та оселях рознесеться терпкий аромат хвої, який нагадає дитинство. Кожний по своєму буде прикрашати свою оселю до Новорічних та Різдвяних свят. Однак невідємним атрибутом зимових свят є ялинка. Лісівники Бібрського лісгоспу вже розпочали підготовку до ялинкової кампанії.