ЄС ініціював переговори з Україною щодо суперечки через ліс-кругляк

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ЄС офіційно попросив провести консультації з Україною в рамках Угоди про асоціацію щодо її мораторію на експорт необробленої деревини. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Єврокомісію.

У лісових масивах Бібрського лісгоспу зменшились об’єми незаконних рубок

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У 2018 році у лісових масивах Бібрського лісгоспу на 31% зменшились об’єми незаконних рубок лісу, порівнянно з 2017 роком. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Лісівники Львівщини минулоріч відновили більше 2200 га лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Одним із пріоритетних напрямків роботи лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства є створення продуктивних і біологічно стійких лісів для майбутніх поколінь. Роботи з лісовідновлення лісівники проводять постійно і на початку кожного року підсумовують свою працю  у цьому напрямі за минулий рік.

Як вижити в лісі, якщо ви заблукали

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Історія з лижником Ігорем Грищенком, який заблукав у карпатському лісі, обійшла весь інтернет і зачепила багатьох людей. На щастя, вона добре закінчилися, але не зайвим буде нагадати правила орієнтування у лісі. Тому разом із лісівниками Рава-Руського лісгоспу даємо декілька простих порад, які можуть допомогти врятувати життя, якщо ви заблукали у лісі.

У Парижі на місці сміттєзвалища хочуть засадити ліс у 5 разів більший за Нью-Йоркcький Central Park

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Впродовж 15 років у передмісті Парижа планують засадити новий ліс. Зараз проект на етапі планування та обговорення. Про це повідомляє сайт Cвітового Економічного Форуму (Word Economic Forum).

На Яворівщині виявили скажену собаку

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В селі Оселя Яворівського району виявили скажену собаку. Про це повідомили у прес-службі ДП "Рава-Руське лісове господарство".

Лісопорушники Львівщини добровільно відшкодували понад 680 тис. грн завданої шкоди

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У 2018 році на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства суттєво зменшилась незаконна вирубка лісу - на 1191м. куб. або на 48%, порівняно з 2017 роком. Про це повідомили у відділі охорони та захисту лісу Львівського ОУЛМГ.

Триває прийом заявок на конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Міністерство освіти і науки України та Федеральне Міністерство освіти та наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччина оголосили конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 рр. Мета конкурсу – сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями обох країн. Конкурс є відкритим для науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

У мисливських господарствах Львівщини облікують диких та мисливських тварин

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Користувачі мисливських угідь Львівської області до 11 лютого 2019 року проведуть облік диких та мисливських тварин, щоб провести розрахунки лімітів добування мисливських тварин у сезоні полювання 2019 – 2020 рр. Відповідний наказ виданий Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства (№ 6 від 2 січня 2019 року  «Про проведення обліку мисливських та червонокнижних мисливських тварин державного мисливського фонду у сезоні полювання 2019-2020 років»). 

Цього року львів’яни можуть здати натуральні ялинки на утилізацію зручнішим способом

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Після закінчення різдвяно-новорічних свят львів’яни можуть здати натуральні ялинки на утилізацію зручнішим способом, порівняно з попередніми роками. Достатньо просто зняти з ялинки всі новорічні прикраси і винести її до контейнерного майданчика поруч з будинком зранку до 12.00 год. 16 січня або 23 січня. Впродовж дня ці ялинки заберуть комунальні служби міста й завезуть на переробку ЛКП «Зелений Львів». Про це йдеться у повідомленні Львівської міської ради.