Для проведення повноцінної національної інвентаризації лісів необхідні зміни до законодавства та фінансування, – Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Розвиток системи лісооблікових робіт, тобто лісовпорядкування, та запровадження робіт з національної інвентаризації лісів є одним з пріоритетів діяльності Держлісагентства. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час подіумної дискусії щодо національної інвентаризації лісів України.

Львівська обласна рада звернулася до держаних органів з метою запобігти краху лісогосподарських підприємств України.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Львівська обласна рада під час пленарного засідання, 18 вересня 2018 року, ухвалила звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з проханням внести зміни до Податкового та Бюджентного кодексу України з метою недопущення фінансового краху лісогосподарських підприємств та комплексного вирішення питань оподаткування іфінансування лісового господарства України.

Свято лісівників Львівщини 2018: блискучі успіхи та великі загрози

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісівники Львівщини до професійного свята – Дня працівника лісу підійшли з двоякими відчуттями. З одного боку, прекрасні результати лісогосподарської діяльності державних підприємств Управління лісового та мисливського господарства Львівської області, які належать до структур Державного агентства лісових ресурсів України, з іншого − постійна загроза знищення напрацювань непрофесійними, популістськими рішеннями законодавців.

Пиловник ялиці та модрини на разі не мають попиту на ринку - результати аукціону

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі четвертого кварталу 2018 р. 10 вересня провела ТБ «ТСБ «Галконтракт».

Ялівець козацький Глаука Juniperus sabina Glauca

Державне підприємство "Бібрське лісове господарство"

ДП «Бібрський лісгосп»  реалізує саджанці ялівця козацького.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

На лісництвах ДП "Боринське лісове господарство" заготовили понад 9 тонн шишок ялиці білої

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Для підприємства цей рік видався досить плідним і сприятливим у зборі шишок ялиці білої.

Як зростуть ціни на деревину з новим земельним податком для лісогосподарських підприємств.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Днями у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада, в якій взяли участь керівники державних лісогосподарських підприємств та керівники деревообробних підприємств.

Чому всихають соснові ліси?

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Останнім часом у лісах України склалася надзвичайна ситуація, зумовлена всиханням соснових деревостанів на великих площах. Причиною цьому є верхівковий короїд (Ips acuminatus Gull), який належить до родини жорсткокрилих або жуків. За великої кількості шкідник здатен заселяти і цілком здорові дерева сосни.