Охорона ялинок від незаконних рубок

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Напередодні Нового року і Різдвяних свят лісова охорона має важливе завдання - посилено охороняти ліси від самовільних рубок хвойних дерев. Бувають випадки, коли молоді смереки чи сосни вирубують цілими куртинами, а які не сподобаються – залишають в лісі. Трапляються випадки, коли зрубують верхівки багаторічних смерек. Такі випадки наносять невиправну шкоду лісу, - зазначили нам у Золочівському лісгоспі.

Камери з датчиками руху допомагають лісівникам ДП "Славське лісове господарство" підгодовувати тварин

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У лісових угіддях ДП «Славське лісове господарство» встановили камери з датчиками руху, які допомагають лісівникам визначати потреби звірів у кормах. За допомогою таких камер можна також спостерігати за тваринами, не порушуючи їх спокою та відстежувати чисельність популяції.

На заміну старим ГОСТам – нові ДСТУ: презентація, навчання і контакти для питань

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відповідно до Наказу № 433 від 20 грудня 2016 р. Національного Органу Стандартизації державного підприємства «Український науково – дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ) з 01.01.2019 р. втрачають дію міждержавні ГОСТи на лісоматеріали круглі. Для виконання цього Наказу, Державне агентство лісових ресурсів України видало Наказ № 910 від 30.10.2018 р. «Про заходи з впровадження національних, гармонізованих з європейськими, стандартів».

Чому жива ялинка краща за штучну (ІНФОГРАФІКА)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Жива ялинка - повністю натуральна, швидко розкладається природнім шляхом і не виділяє токсичних речовин!

Динаміка зміни структури лісових земель за останні 7 років

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За даними Української аграрної асоціації, з 2011 по 2018 роки структура лісових земель України практично не змінна. Динаміка є, але не значна. Зокрема, позитивна динаміка є щодо кількості земель, вкритих лісовою рослинністю - з 2011 до 2018 року вона зросла на 25 тис. га (з 9677 до 9702 тис. га).

Лісівники державних лісів Львівщини працюють без порушень - стверджує перевірка ASI

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Міжнародний акредитаційний сервіс (Accreditation Services International) ASI, провів перевірку діяльності аудиторських компаній, які надають сертифікати FSC, зокрема перевірили державні лісогосподарські підприємства Львівщини які володіють таким серифікатом. Причиною перевірки послужив звіт британської організації «Еарсайт», про фальшивість тверджень якого неодноразово писала українська преса, зокрема газета «Деревообробник» зробила аналіз фальшувань у економічному блоці цього звіту та у блоці який стосувався доцільності проведення санітарних рубок.

«За безкорисне служіння Батьківщині» нагородили лісівників Львівщини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Директор ДП «Жовківський лісгосп» Степан Сохнацький та лісничий Соснівського лісництва Василь Биков нагороджені медаллю «За безкорисне служіння Батьківщині» від громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО».

Фальсифікації Earthsight при оцінці санітарних рубок в Україні.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Пропонуємо вашій увазі черговий аналіз фальсифікацій "дослідження" Earthsight, від редактора газети «Деревообробник» Василя Масюка, ідея зробити який виникла завдяки гарячій дискусії у групі «Лісова варта». На жаль його попередній пост, де аналізувалися економічні факти фальсифікації «Еарсайт», модератори групи не пропустили до публікації в групі (всупереч правилам групи), тож пропонуємо Вашій увазі аналіз тої частини «дослідження», яка є в компетенції колег з «Лісової варти» і яка ми надіємося, пройде цензуру модераторів та буде обговорена у групі «Лісова варта».