Не спалюйте сухостій!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Наводячи лад на присадибних ділянках, мешканці області не задумуючись про наслідки, розпочинають спалювати сухостій: палає трава на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей і залізничних колій, поблизу лісових угідь.

Близько 1000 студентів зараховано до НЛТУ України

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Приймальна комісія оприлюднила списки зарахованих до Національного лісотехнічного університету України у 2019 році. Варто відзначити, що цьогорічний відбір майбутніх студентів був непростим, ускладненим цілим рядом об’єктивних обставин, що суттєво вплинули не тільки на львівські виші, а й в цілому на українські.

Бережи природу! Будь патріотом!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Навіщо вивозити сміття на спеціальне сміттєзвалище і платити за це гроші, якщо можна просто викинути його в лісі абсолютно задарма? Напевно цим керуються люди, які своїми діями перетворюють ліси у стихійні сміттєві звалища. Для того, щоб знищити ліс, не обов’язково його вирубати – можна просто його засмітити. Прикро усвідомлювати, що безлад, створений людьми сьогодні, залишить вагомий негативний слід на багато років вперед. Важко і прикро дивитися на таке варварське ставлення до лісу. Він може вистояти проти будь-якого лиха, однак проти людини – безсилий. Людина може знищити ліс, завдати колосальних збитків природі і майбутньому поколінню.

Змістовні цитати дітей про ліс

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Раніше, ми проводили конкурс: найкращий малюнок та найкращий твір за темою «Людина і ліс». Перечитуючи бачення дітей про життя лісу, радіємо, що на нашій землі ростуть люди, які є чисті душею і переживають за свій рідний край, принаймні це стає очевидно по деяких цитатах у їхніх творах. Тому, буде не правильно , якщо ми не поділимось з вами думками школярів:

Знайомство з працею лісівників

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісова тематика на Старосамбірщині є актуальною постійно. І коли з екранів телевізорів, на сторінках преси, чи у інтернет спільноті  переважно висвітлюють питання законних чи незаконних рубок, для підприємства стало приємною несподіванкою бажання учнівської молоді  Dream Team STS дізнатися про те, як вирощується ліс.

      З цією метою  для учнів які, незважаючи на канікули, захотіли побачити де і як вирощується ліс була проведена тематична зустріч у Спаському лісництві ДП «Старосамбірське ЛМГ».

Діти з Луганщини та Жовківщини в гостях у жовківських лісівників

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Понад 100 дітлахів, що відпочивають у дитячому центрі «Росинка» з Жовківського району та Білокуракинського (Луганщина) завітали на екскурсію у дендропарк «Під Гараєм». «Росинчани» мали нагоду ознайомитись з рослинами-екзотами, що «мешкають» у нашому дендрарії.

Шановні краяни!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У зв’язку із наближення вихідних днів, Львівське обласне управління звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

З відкриттям полювання на пернатих!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Так було заведено, що у другу неділю серпня (10. 08. 2019, з 18.00 години) у Львівській області розпочинається полювання на мисливські види птахів. Для правильної організації відкриття сезону полювання мисливськими господарствами проведено облік місцевих видів птахів, розрахована пропускна спроможність мисливських угідь. Кожне мисливське господарство, у своїх мисливських угіддях, визначило конкретні ділянки на яких одночасно може полювати певна кількість мисливців, без шкоди для мисливського виду дичини, дотримуючись правил безпеки при проведенні полювання і поводженням з мисливською зброєю.

Відкриття IV табірної зміни у дитячому центрі «Росинка»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Директор ДП «Жовківський лісгосп» Степан Сохнацький взяв участь у відкритті IV табірної зміни у дитячому центрі «Росинка». У цій зміні в «Росинці» активно відпочиватимуть 60 дітей з Білокуракинського району Луганської області. Участь в урочистостях також взяли голова Львівської облради Олександр Ганущин, голова Білокуракинської РДА, члени ГР «Святий ЮР», представники районної влади, духовенство.

До уваги лісопорушникам!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ДП “Славське лісове господарство” інформує що   з 19.05.2019 р. набрав чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів» (№ 2708-VІІІ від 25.04.2019), яким внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України. Цим Законом внесено зміни до ст.ст.65,65-1,66 КУпАП та ст.246 КК України.