Цього року львів’яни можуть здати натуральні ялинки на утилізацію зручнішим способом

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Після закінчення різдвяно-новорічних свят львів’яни можуть здати натуральні ялинки на утилізацію зручнішим способом, порівняно з попередніми роками. Достатньо просто зняти з ялинки всі новорічні прикраси і винести її до контейнерного майданчика поруч з будинком зранку до 12.00 год. 16 січня або 23 січня. Впродовж дня ці ялинки заберуть комунальні служби міста й завезуть на переробку ЛКП «Зелений Львів». Про це йдеться у повідомленні Львівської міської ради.

Україна перейшла на нові національні стандарти якості деревини, гармонізовані з європейськими

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Із січня 2019 року лісова промисловість України перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо-­ та пилопродукції.

Лісівники Львівщини поповнили державну скарбницю на 364 млн грн

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за 2018 рік сплатили до бюджетів усіх рівнів  364,2 млн гривень податків та зборів (обов’язкових платежів). Це на 71,6 млн грн більше порівняно з 2017 роком.

Україна не готова захищати свої інтереси в арбітражі з ЄС - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Станом на сьогодні уряд України не готовий захищати свої права в арбітражі ЄС щодо скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Про це повідомила віце-прем’єр-міністерка України з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, - пише FrontNews International

Знизився попит на круглі лісоматеріали ялиці та модрини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За результатами аукціонних торгів з продажу необробленої деревини заготівлі І кварталу 2019 року підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства помітно, що круглі лісоматеріали ялиці та модрини мають досить низький попит. Під час торгів підприємствам вдалося реалізувати трохи більше половини виставлених матеріалів ялиці (57,8%) і лише 26% круглих лісоматеріалів модрини.

У 2018 році відтворено майже 44 тисячі гектарів лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відтворення лісів у 2018 році відбувалося, у переважній більшості, на місцях суцільних зрубів 2017 року, оскільки лісівники проводять відтворення лісу вже на наступний після рубки рік, а інколи, якщо є всі умови, і того ж року. Відповідно до законодавства, надається два роки, впродовж яких необхідно відтворити ліс на місці суцільних зрубів. Такий період обумовлений необхідністю підготовки ґрунту та інших заходів для висаджування лісу або сприянню його природному поновленню.

Майже 300 мисливців взяли участь в облавному полюванні на козулю в угіддях Рава-Руського лісгоспу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У ДП «Рава-Руське лісове господарство» завершилося колективне та облавне полювання на козулю європейську. Полювання завершили згідно із затвердженим лімітом добування мисливських тварин у сезоні полювання 2018-2019 років.

Набрав чинності закон, який посилює покарання за незаконну вирубку лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З 1 січня 2019 року в Україні набрав чинності закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів".

Екологічний комітет Парламенту підтримав законопроект щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 273 Податкового кодексу України щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель (№ 9276) і рекомендував Комітету з питань податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради пропозицію про прийняття його за основу.