Тиждень лісу !

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Працівники лісової галузі Львівщини готуються до свого професійного свята – Дня працівників лісу.З цієї нагоди проводимо Тиждень лісу в рамках якого популяризуємо працю трудівників лісової ниви. Основним завданням лісівників є створення молодих, високопродуктивних в майбутньому, лісових насаджень. Над виконанням цього відповідального, здебільшого досить трудомісткого завдання працюють всі – від робітника до директора підприємства. Цю правдиву істину відображає біл-борд, що встановлений на території держлісфонду Таданівського лісництва.

Прес-служба ДП "Буський лісгосп"

Нарада працівників лісової охорони

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На виконання протоколу апаратної наради голови Львівської ОДА від 27.08.2019 року № 93/0/7-19, 11 вересня, в «Лісівничий тиждень», в актовому залі контори Бібрського лісгоспу, під головуванням директора лісгоспу В.Б.Борща, відбулась нарада працівників державної лісової охорони, по питаннях стану охорони лісу від незаконних рубок та раціонального використання лісових ресурсів.

Підсумки роботи по лісозаготівлі за 8 місяців 2019 року

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Ліси України є одним із найважливіших сировинних ресурсів держави, що  забезпечую динамічний розвиток деревообробної промисловості, будівництва та потреби населення.

За вісім місяців 2019 року державними лісогосподарськими підприємствами області заготовлено від всіх видів рубок 558,4 тис. кбм. деревини, в. т. ч. від рубок головного користування 317,6 тис. кбм.

Потрібно відмінити мораторій, дати вільний ринок для дров’яної продукції — Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На ділову деревину мораторій на експорт діє три роки. Через певні рішення і дров’яну сировину, яка дозволена для експорту, вже більше року неможливо експортувати. Тому ми маємо сьогодні колапс, який створений в лісовій галузі.

Про це заявив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час круглого столу «Лісова політика України: першочергові завдання».

Тихе полювання

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Одним із традиційно популярних для осіннього сезону недеревних ресурсів лісу є гриби. Збір грибів – відпочинок, хобі, прекрасний засіб позбутися турбот і проблем, і провести час з користю. Однак, це заняття нерідко виявляється небезпечним для життя. Попри те, що про отруєння грибами пишуть і говорять часто й багато, щороку в нашій країні не мала кількість людей потрапляють до лікарень. 

ЛЮБИТИ ЛІС…

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Люди праці завжди мали шану в суспільстві. Що вже говорити про трудові династії, які є запорукою стабільності, єдності й успішності будь-якого підприємства. Характерна особливість трудових династій - відповідальність та професіоналізм, які з давніх-давен передавалися від батька до сина, доньці від матері... Працівники, поєднані родинними зв’язками, зазвичай ставляться до своїх виробничих обов’язків більш сумлінно й відповідально, - аби гідно тримати сімейну “марку”. 

Громадська рада при Львівському ОУЛМГ засідала у Лісівничий тиждень

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

10 вересня 2019 року у приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства  відбулось розширене засідання Громадської Ради при Львівському ОУЛМГ.

На виконання протокольного доручення Львівської обласної державної адміністрації від 27.08.2019 року участь в роботі взяли члени Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, представники Прокуратури Львівської області, Головного управління Національної поліції у Львівській області, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Львівського ОУЛМГ, ОКС ЛГП «Галсільліс» та військових лісогосподарських підприємств.

Для початку реформ потрібно визначити Національну лісову політику України. Необхідні законодавчі зміни вже розроблені, давайте обговорювати, - Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Національному університеті біоресурсів та природокористування відбувається круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання».

Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу обговорюються законодавчі проблем лісового та мисливського господарства, які потребують термінового вирішення.

Лісівник – це дбайливий господар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З нагоди Дня працівника лісу та у рамках Лісівничого тижня, протягом 9-15 вересня, в Україні проводиться низка заходів для привернення уваги суспільства до проблем лісового та мисливського господарства. Сьогодні багато хто сприймає ліс як об’єкт, яким варто лише любуватися, не усвідомлюючи, що ліс – це цілий комплекс господарських робіт з висівання, садіння, прочищення, охорони, захисту тощо. Ліси гинуть від пожеж, природних катастроф, впливу комах-шкідників, хвороб, незаконної вирубки та інших причин.

Лісівничий тиждень триває

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 10 вересня 2019 року делегація із Литовської Республіки та Федеративної Республіки Німеччини у складі 50 чоловік відвідала ДП «Львівський ЛСНЦ». Цей візит припав на Лісівничий тиждень, що проходить в Україні 9-15 вересня 2019 року. Литовську делегацію представляли представники Литовської асоціації  власників лісів і земель. Ця організація в Литві об’єднує близько 6,5 тисяч власників. Студенти Ерфуртського університету Німеччини також приєднались до заходу.