Підведення підсумків роботи за І півріччя 2019 року по ДП «Львівський лісгосп»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За період з початку 2019 року ДП «Львівське лісове господарство» забезпечило виконання усіх запланованих лісівничих, лісозахисних та лісоохоронних заходів.

Лісові масиви лісгоспу розташовані навколо м.Львова, що в свою чергу, накладає відбиток на господарську діяльність підприємства, яка має обмежений характер. Відповідно до категорій захисності, усі ліси підприємства виключені із розрахунку головного користування та віднесені до двох категорій захисності: ліси природоохоронного, наукового, історико – культурного призначення – 9594,6 га (43%), рекреаційно – оздоровчі ліси – 12732,4 га (57%).Впродовж останніх 3-х років підприємство повністю відмовилось від проведення суцільних рубок.

Працюємо та навчаємося

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Рава-Руському лісництві ДП «Рава-Руське ЛГ» проведено семінар-навчання за участю лісової охорони з рубок догляду: освітлення, прочищення.

Лісівники Львівщини з робочою зустріччю та для обміну професійним досвідом відвідали лісові господарства Німеччини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За період перебування лісівники побували в Державному лісовому господарстві міста Корин (розташоване на федеральних землях Бранденбурга). Учасники зустрічі ознайомились з структурою, плануванням та контролем у лісовому господарстві зарубіжних колег. 

Початок майбутніх лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Літо в розпалі і у лісівників гаряча пора по вирощуванню садивного матеріалу для відновлення лісів. Минулого року лісівники Бібрського лісгоспу заготовили 9460 кг лісового насіння в тому числі 9000 кг насіння дуба звичайного. Особлива увага приділяється заготівлі насіння дуба звичайного, бука лісового, дуба північного, модрини європейської, ялини звичайної, клена-явора та клена гостролистого. Для підгодівлі пернатих друзів та збільшення біорізноманіття в лісові культури вводимо черешню, сливу, аличу, горіх грецький та горіх чорний.

Вітаємо переможців змагань!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

16 кращих майстрів львівських лісгоспів, а також  троє юніорів демонстрували свій професіоналізм під час  XXI обласних змагань вальників лісу   в Ожидівському лісництві  ДП «Буське ЛГ»Змагання тривали впродовж дня, а ввечері назвали імена переможців. 

З пилкою в руках до перемоги!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

 XXI обласні змагання вальників лісу  вже стартували.  Масштабний захід  триває в Ожидівському лісництві  ДП «Буське ЛГ».  Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства впродовж років організовує подібні змагання з метою пропагування і розповсюдження передового виробничого досвіду його  учасників. 

 

Колегія Львівського ОУЛМГ: комунікація лісівників із суспільством

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Під головуванням начальника управління Анатолія Дейнеки відбулося засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Розглянуто питання про стан бухгалтерського обліку та звітності, які координуються Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства  та щодо стану організації роботи взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації Львівського ОУЛМГ.

Запрошуємо журналістів та працівників лісової галузі відвідати цікаву подію!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Набридли «паркети» та сюжети «на асфальті»? Тоді запрошуємо вже завтра до лісу! Динамічний та яскравий відеоряд, цікаві статті та сюжети Вам забезпечать XXI обласні змагання вальників лісу. Відбудуться вони 05.07.2019 року о 10:00 год. на базі ДП «Буське ЛГ» в Ожидівському лісництві. Організовує захід Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства з метою пропагування і розповсюдження передового виробничого досвіду його учасників.

Деревообробна галузь України на межі повної зупинки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

4 липня о 15.00 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Деревообробна галузь України на межі повної зупинки, а лісгоспи – на межі банкрутства». Головний редактор газети "Деревообробник", голова Громадської ради при Держлісагенстві - Василь Масюк у своєму пості у Facebook поділився думками з приводу ситуації що склалася на ринку та висловив пропозиції, які кроки потрібно зробити Уряду і Верховній раді терміново, щоб хоч незначно, але покращити ситуацію.

Вивчення концепції лісокористування на невеликих частинах ландшафту у межах проходження практики студентами-екологами Національного лісотехнічного університету України

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Після вивчення техногенних екосистем Червоноградського гірничопромислового району в ході навчальної практики із дисципліни "Лісомеліорація девастованих ландшафтів" студенти-екологи НЛТУ України  відвідали Задеревацьке лісництво ДП "Стрийський лісгосп".