У Золочівському лісовому господарстві планують заготовити 3 тонни жолудя

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На підпиємстві тривають  планові заготівлі високоякісного насіння. Зараз розпочали заготовлю жолудя дуба звичайного.

Вдосконалення системи електронного обліку деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Майже третина державних лісгоспів (27%), залишається непідключеною до електронного обліку деревини (СЕД) – зокрема, мова йде про лісгоспи в підпорядкуванні Міністерства освіти, Міністерства оборони, а також комунальних лісів і лісів облавтодорів. Про це повідомив генеральний директор ДП "Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр" Віктор Мельниченко під час прес-конфернції в Інетрфакс-Україна.

Звинувачення лісівників у контрабанді лісу надумані, - Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

«У контексті всихання лісів, а це за даними обстеження майже 400 тисяч га, важко втриматися, щоб не порушити питання звинувачення лісівників у контрабанді лісу. Звинувачення надумані і доволі образливі», - наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар під час IV з'їзду лісівників України.

України займає 9-те місце у Європі за площею лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісистість України складає 15,9% від загальної площі території держави. Про це повідомляють у прес-службі Держлісагентства, спростовуючи розповсюджену напереродні інформацію в окремих ЗМІ, які суттєво занизили відсоток лісистості.

Для проведення повноцінної національної інвентаризації лісів необхідні зміни до законодавства та фінансування, – Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Розвиток системи лісооблікових робіт, тобто лісовпорядкування, та запровадження робіт з національної інвентаризації лісів є одним з пріоритетів діяльності Держлісагентства. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час подіумної дискусії щодо національної інвентаризації лісів України.

Львівська обласна рада звернулася до держаних органів з метою запобігти краху лісогосподарських підприємств України.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Львівська обласна рада під час пленарного засідання, 18 вересня 2018 року, ухвалила звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з проханням внести зміни до Податкового та Бюджентного кодексу України з метою недопущення фінансового краху лісогосподарських підприємств та комплексного вирішення питань оподаткування іфінансування лісового господарства України.

Свято лісівників Львівщини 2018: блискучі успіхи та великі загрози

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісівники Львівщини до професійного свята – Дня працівника лісу підійшли з двоякими відчуттями. З одного боку, прекрасні результати лісогосподарської діяльності державних підприємств Управління лісового та мисливського господарства Львівської області, які належать до структур Державного агентства лісових ресурсів України, з іншого − постійна загроза знищення напрацювань непрофесійними, популістськими рішеннями законодавців.

Пиловник ялиці та модрини на разі не мають попиту на ринку - результати аукціону

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі четвертого кварталу 2018 р. 10 вересня провела ТБ «ТСБ «Галконтракт».

Ялівець козацький Глаука Juniperus sabina Glauca

Державне підприємство "Бібрське лісове господарство"

ДП «Бібрський лісгосп»  реалізує саджанці ялівця козацького.

Контактний телефон 0674532282 Мирослав Іванович

На лісництвах ДП "Боринське лісове господарство" заготовили понад 9 тонн шишок ялиці білої

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Для підприємства цей рік видався досить плідним і сприятливим у зборі шишок ялиці білої.