Підсумки Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках - 2019» та місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

20 квітня – у «День довкілля» добігла до кінця всеукраїнська Акція Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках». Завдяки сприятливим погодним умовам на території всіх державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ Акція пройшла активно та  відбулось багато заходів з посадки лісу, озеленення та благоустрою територій, а також проведено різноманітні конкурси та ознайомчо-пізнавальні заходи з учнівською молоддю.

В День довкілля завершилась Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

20 квітня в День Довкілля завершилась  Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»,   в Лішнянському лісництві було проведено висівання жолудя.

Лісівники Вінниччини рятують діброви від непарного шовкопряда

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З настанням тепла у лісівників з’являється новий і то чималий клопіт – боротьба із комахами-шкідниками лісу. Адже їхня життєдіяльність, активізована змінами кліматичних умов у нашому регіоні, стає визначальним фактором у «біологічній пожежі» – масовому всиханню лісів в Україні.

Учні, які не на словах люблять ліс

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В межах Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулось озеленення в Черчицькому НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ". Працівники Яворівського лісництва разом з дітьми посадили лісові культури на території школи. Діти пообіцяли, що доглядатимуть за деревцями, адже посадили їх своїми руками.

Завершення акції

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Логічним завершенням 14-ї Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» стала посадка лісу у 18-тому кварталі  Страшевицького лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ».

Конкурс на краще підприємство з охорони праці у лісовій галузі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На лісогосподарських підприємствах Держлісагентства України впродовж квітня 2019 року проводиться огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці».

Стан полезахисних насаджень. Невтішні результати.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За останні сім років на території Савранського району виник та набув стрімкого розвитку так званий «догляд за лісовими смугами». Підрізування гілок крони дерев, розчистка порослі в рядах, видалення сухих та пошкоджених дерев - все це звучить правильно і начебто повинно бути направлено на покращення стану лісових смуг. Начебто! Насправді проводиться масова заготівля дров для власних потреб і вільної реалізації власниками полів та іншими громадянами шляхом зрізування дерев та підрізання гілок більше 30% маси крони, які призводять до значних пошкоджень, або й знищення польових лісових смуг, смуг вдовж річок, яружно-балкових лісових насаджень. 

Пізнавальні екскурсії

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Завдяки акції багато дітей мають можливість ознайомитися з діяльністю та веденням лісового господарства у ДП «Бродівський лісгосп» і просто стати ближче до природи. Важливо, що саме ліси забезпечують стабільність екологічної системи і розвитку життя на планеті який ми власними зусиллями зберігаємо і примножуємо, складовою частиною якою ми є. Багато школярів змогли дізнатися, як з насіння виростають могутні дуби і високі сосни.

У лісових угіддях ДП «Ясінянське ЛМГ» поселилися бобри

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Незвичні мешканці поселилися біля лісової дороги в Чорнотисянському лісництві у заплаві бурхливого гірського потічка Середний, що є зовсім не типовим оселищем для цих рідкісних тварин. Зазвичай, бобри уникають швидких течій, а також водойм, що промерзають взимку до дна. Типовий ареал поширення бобра у заплавних лісах лісостепової і степової зони України. 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних лісництв (ВІДЕО)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ розповідає про діяльність лісівників та учнівських лісництв Львівщини