Підсумки ХХІ Всеукраїнського конкурсу-змагання вальників лісу та Х конкурсу професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора – 2018».

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

30 серпня 2018 року на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства відбувся 21-й конкурс змагання вальників лісу та 10-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора-2018».

У Рава-Руському лісовому господарстві збільшились площі дубових насаджень

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В ДП «Рава-Руське лісове господарство» насадження дуба звичайного займають 5,3 тис.га, а це 19% вкритих лісовою рослинністю земель. Останніми роками помітна тенденція до збільшення площ дубових насаджень - за 10 років в держлісгоспі створено 295 га лісових культур дуба звичайного, при тому, що суцільних зрубів дуба звичайного за цей період було 201 га.

Лісівники Львівщини розпочали заготівлю шишок ялиці білої

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Цього року, вперше за останні три роки, ялиця біла рясно заплодоносила і лісівники приступили до заготівлі шишок, оскільки ялиця біла є однією з головних лісоутворюючих та затребуваних порід для лісовідновлення в Українських Карпатах на заміну похідних ялинових деревостанів.