Article illustration
Новини

65 км лісових автомобільних доріг збудували, відремонтували та відновили лісівники Львівщини у минулому році

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина" 87 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

У 2018 році державні лісогосподарські підприємства області продовжили розпочату ще у 2007 році роботу з будівництва та відновлення лісових доріг за власні кошти підприємств.

В загальному за минулий рік збудовано 24,3 км нових доріг у гірській частині Карпат, з них 12,8 км з твердим покриттям. Ще 41,1 км лісових автомобільних доріг відремонтували та відновили.

Загальний кілометраж будівництва земляного полотна, будівництва доріг з твердим покриттям, відновлення та ремонту доріг у 2018 році становить 65,4 км.

За весь час від початку робіт з будівництва та відновлення лісових автомобільних доріг (12 років) збудовано і відновлено ремонтом 753,5 км доріг: 104,4 км за кошти держбюджету; 649,1 км за власні кошти підприємств.

Лідерами будівництва доріг залишаються Сколівський, Славський та Турківський лісгоспи.

Як повідомили у відділі лісових ресурсів, машин та технологій Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, для продовження розвитку лісотранспортної мережі підприємств області, у 2019 році планують будівництво та ремонт лісових автомобільних доріг в обсязі 63 км.