Article illustration
Новини

Громадська рада при Львівському ОУЛМГ запрошує до дискусії та обговорення актуальних питань галузі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина" 204 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

У понеділок, 11 лютого 2019р., об 11 год.00 хв. відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. На засіданні обговорюватимуть проекти законів щодо врегулювання ринку деревини в Україні та стан справ із реалізацією необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2019 року державними лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.

Як повідомили у Правлінні громадської ради при Львівському ОУЛМГ, питання актуальні не лише для Львівщини, а й для лісового сектора загалом, тому засідання відбуватиметься у відкритому режимі і до участі запрошені усі зацікавлені сторони, зокрема керівники та члени громадських рад сусідніх областей.

Засідання відбуватиметься у приміщенні Львівського ОУЛМГ (м. Львів, вул. Яворницького, 8б).

Проект порядку денного :

  1. 1. Обговорення та затвердження плану роботи Громадської Ради при Львівському ОУЛМГ на 2019 рік.
  2. Обговорення проектів законів щодо врегулювання ринку деревини в Україні.
  3. Про стан справ із реалізацією необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2019 року державними лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.
  4. Різне.

У рамках пункту 2 обговорюватимуть, зокрема, такі документи:

Документ 1

Документ 2

Документ 3

Документ 4

Документ 5

Документ 6

Документ 7

Доповнення та пропозиції щодо порядку денного можна надіслати до 15.00 год. 8 лютого на електронні адресу: forest@lvivlis.gov.ua, press@lvivlis.gov.ua або у письмовому вигляді на адресу Львівського ОУЛМГ.