Article illustration
Новини

Зі святом весни та краси!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина" 26 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Попри суперечки у суспільстві, Кабмін  вирішив не скасовувати вихідний у Міжнародний жіночий день. 8 березня в 2019 році припадає на п'ятницю, українці отримали  одразу кілька днів відпочинку, а на передодні свята жінок вітали на роботі.

У нашій  країні звикли відзначати   весняне свято. Кожен поспішає привітати  своїх коханих бабусь, матусь, сестричок,  донечок, подруг та колег. В структурі Львівського обласного управління лісового господарства також є представниці красивої статі,  котрих  щиро зі святом вітають їхні колеги – чоловіки.

Не скупився на гарні  слова і чоловічий колектив ДП « Жовківський лісгосп»

Весна – час нових надій, пробудження природи, тепла і світлих емоцій. Образ весни асоціюється з жінкою, бо холоди відступають перед теплом і світлом сонця. Світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища та благополуччя. Але не тільки! Сучасні жінки вміло поєднують усе, що вимагає від них суспільство. Саме такі працюють у ДП « Жовківський лісгосп». Тому , у час коли зима відступає , а все довкола оживає чоловічий колектив вітає  колег-жінок з нагоди чудової весняної пори. Нехай ці дні приносять Вам лише світлі емоції. Нехай світло буде на душі і серці. Нехай ця весна додасть Вам сил на реалізацію усього задуманого !