Article illustration
Новини

Інвентаризація садивного матеріалу у розсаднику Крушельницького лісництва

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина" 60 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

На вулиці осінь, і в Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди» якраз розпочинається осіння інвентаризація декоративних шкілок та садивного матеріалу у розсаднику.

Інвентаризація – це облік сіянців та саджанців на розсадниках, визначення приживлюваності лісових культур 1-3 років вирощування, атестація завершених лісокультурних об’єктів, переведення лісових культур, ділянок, що відновились господарсько цінними породами шляхом природного відновлення, та площ із проведеними заходами із сприянням природному відновленню лісу.

Мета інвентаризації встановити фактичну наявність сіянців та саджанців за породами, їх вік і якість, які як восени та і весною будуть реалізовуватися для озеленення та благоустрою території. По Крушельницькому лісництву інвентаризація була проведена за участі провідного інженера з лісовідновлення НПП «Сколівські Бескиди» та працівниками лісництва, а саме помічником лісничого та майстром з охорони природи. Ціни у нас нижчі ніж у садових центрах та й садивний матеріал акліматизований до кліматичних умов нашого району.

Ми чекаємо всіх, хто прикрашає своє життя за допомогою рослин, побувати у нашому розсаднику. Асортимент і ціни вас приємно здивують!Praice 2019 р. НПП

Ігор Корчинський,Помічник лісничого Крушельницького лісництва

НПП "Сколівські Бескиди"