Article illustration
Оголошення

Посадматеріал для озеленення

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина" 154 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

У Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди», що знаходиться в селі Крушельниця уже тривалий час успішно вирощують для реалізації населенню якісні декоративні саджанці хвойних і листяних порід різноманітних форм та кольорів.З хвойних – туя західна різних форм (колоновидна, куляста, вересовидна, пірамідальна, золотиста, золотистокінчикова); ялина (канадська форма конічна, кейбаб, подушкова), ялівець (козацький, скайрокет (скельний)), кипарис (Булевард, Лавсона). Листяних - самшит вічнозелений; барбарис Тунберга і гібіскус сірійський.

Увесь посадматеріал вирощується у відкритій кореневій системі. Та й якість завдяки сучасному підходу до вирощування, є високою. До кожного виду рослин тут індивідуальний підхід адже одні – швидкоростучі та добре приживаються, інші – повільніше вкорінюються та потребують особливого догляду. Й ціна, незважаючи на це, помірна. Основний ринок збуту – в межах області.

Якщо вас зацікавила дана інформація і ви бажаєте придбати для озеленення декоративний посадматеріал, звертайтесь за адресою Львівська обл., Сколівський р-н, м. Сколе, вул. Кн. Святослава, 3, Тел./факс: (03251) 2-14-11, E-mail: beskydy2005@ukr.net НПП «Сколівські Бескиди» або с. Крушельниця, Сколівського р-ну (096) 45-75-149 Микола Богданович майстер з охорони природи (лісництво).

Ігор Корчинський, помічник лісничого Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди»