Article illustration
Новини

Чисте довкілля

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина" 21 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Щоб привернути увагу громадськості до проблем  з довкіллям, кожного року в ДП «Самбірський лісгосп» проводять акцію «За чисте довкілля». 13 квітня  працівники лісгоспу провели толоку в Рудківському Дендропарку. 

До прибирання Дендрологічного парку були запрошені працівники Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження та Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

На захід приїхали близько 40 людей Ярослав Півторак, головний лісничий підприємства провів з гостями екскурсію краєвидами парку. Особливо гарно парк виглядає в травні, коли дерева починають оживати, цвісти. На території дендропарку створені два розсадники, де вирощують посадковий матеріалу для створення ландшафтів та забезпечення потреб лісгоспу в посадковому матеріалі.

Після пізнавальних екскурсій запрошені приступили  до основного заходу даної акції - толоки. Було прибрано від побутового сміття і очищено від сухих гілок територію парку. 

Адміністрація ДП «Самбірський лісгосп» дякує усім за допомогу і закликає жителів району берегти природу рідного краю, не смітити в лісі, дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах.