МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Україна, Sadova, Lviv

Журнал «Меблеві технології» – провідне всеукраїнське галузеве видання для фахівців меблевої галузі, що містить інформацію про передові технології виробництва, принципи і методи управління й організації робочого процесу, налагодження збуту, тенденції дизайну інтер’єру і меблів, а також огляд меблевих ринків України та інших країн Європи й світу.

 http://www.infomebli.com/

Державне підприємство "Турківське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Турка

ДП «Турківський лісгосп» розташоване на території Турківського району в південно-західний частині Львівської обл.. Загальна площа підприємства становить 18723га. Хвойні породи становлять—10623га., твердолистяні-6492га.,мягколистяні-66га. разом вкрита лісом площа-16621га. Основні лісоутворюючі породи: ялина-4818га.,ялиця-4912га.,бук-6468га.. Щорічно посадка лісових культур проводиться на площі 50га, 60га. залишається під природне заліснення. Рубки догляду за лісом проводяться на площі 132га, на всіх рубках заготовлюється 9160м3 ліквідної деревини в т.ч. ділової-5570м3.Лісового насіння щорічно заготовлюється в кількості 1000 кг. Лісосічний фонд головного користування становить 39,130тис. м3 деревини. На підприємстві працює 101 чоловік.

Державне підприємство "Стрийське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Стрий

ДП „Стрийський лісгосп” розташований в південно – східній частині Прикарпаття, в південно – східній частині Львівської області на території Стрийського, Миколаївського та Жидачівського адміністративних районів.

Територія району за характером рельєфу горбисто – рівнинна, порізана ярами, з досить густою мережею річок ( р. Дністер з притоками : Стрий, Свіча, Колодниця, Бережниця, Боберка).

Ліси розташовані нерівномірно, в густозаселенному районі з достатньо розгалуженою сіткою автомобільних доріг та залізничних колій, що з’єднують між собою міста і населені пункти. Протяжність транспортних шляхів на 1000 га в зоні діяльності лісгоспу становить 12,8 км.

Ліси Стрийського лісгоспу за своїм призначенням та розміщенням виконують переважно екологічні ( водоохоронні, захисні, санітарно – гігієнічні, оздоровчі та інші ) функції, мають обмежене експлуатаційне значення.

Державне підприємство "Старосамбірське лісомисливське господарство"

Україна, Львівська, м.Старий Самбір

Загальна площа ДП „Старосамбірське лісомисливське господарство” складає 31913 га. На підприємстві працює 130 осіб, згідно лісорослинного районування територія лісгоспу відноситься до широколистяної зони (області) центральноєвропейської провінції східнокарпатської гірської підпровінції району дубово-ялицевих, ялицево-букових і дубових лісів (Міженецьке, Добромильське, Сусідовицьке і частково Старосамбірське лісництва) і району буково-ялицевих лісів (всі інші лісництва). Клімат розташування лісгоспу помірно-теплий західно-європейський.

У лісовому фонді лісгоспу переважають середньовікові насадження, які становлять 42% від вкритих лісовою рослинністю земель. Питома вага молодняків становить 20 % (5957га); середньовікових – 42 % (12698га); пристигаючих насаджень – 24% (7090га); стиглих та перестійних -14% (4145га).

Державне підприємство "Славське лісове господарство"

Україна, Львівська, смт.Славсько

Державне підприємство „Славське лісове господарство” Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розташоване в південно-західній частині Львівської області на території Сколівського адміністративного району. Клімат розташування району лісгоспу перехідний.Контора лісгоспу знаходиться в смт.Славське.

По лісорослинному районуванню територія розташування лісів підприємства відноситься до Центрально-Європейської провінції Європейської зони широколистяних лісів Східно Карпатської гірської підпровінції ялиново-сосново-букових і сосново-ялиново-букових лісів.

Загальна площа Державного підприємства „Славське лісове господарство” 24654 га, з яких 22387 га вкриті лісовою рослинністю землі.

Це найбільш лісистий район Львівщини. Вкрита лісовою рослинністю площа у відношенні до загальної території підприємства становить 91%.

Основні лісоутворюючі породи: ялина, ялиця, бук, явір, модрина. Хвойні ліси займають 75%, твердолистяні 24%, м’яколистяні 1%.

Державне підприємство "Сколівське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Сколе

Державе підприємство “Сколівське лісове господарство” Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розташоване у південно-західній частині Львівської області на території 3 адміністративних районів: Сколівського, Стрийського та Турківського.

Загальна площа лісів становить 22881 га, з них вкрита лісовою рослинністю – 20110 га або 88%.

В породній структурі переважають хвойні ліси, їх частка становить більше 50%. Серед них ялинові займають площу 8,8 тис. га, ялицеві – 1,2 тис. га. Серед листяних насаджень переважають деревостани, де головною породою є бук лісовий, їх площа складає 8,8 тис. га.

Державне підприємство "Самбірське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Самбір

ДП «Самбірський лісгосп» розміщений в південно-західній частині Львівської області на території 5 адміністративних районів: Самбірського, Мостиського, Городоцького, Миколаївського і Дрогобицького. Контора лісгоспу знаходиться в м. Самборі. Загальна площа становить 34884 га., яка структурно поділена на 61 майстерські дільниці та 9 лісництв, базовий лісорозсадник і нижній склад.

Природно-заповідний фонд лісгоспу складається з дендрологічного парку загальнодержавного значення «Рудківський» (59,0 га), ландшафтного державного заказника місцевого значення «Кошів» (109,0 га), лісового заказника «Корналовичі» (88,0 га), заповідного урочища «Підбуж» (99,6 га).

Основними лісотвірними породами є дуб високостовбурний – 13918 га (45 %), ялиця – 5335 га (17 %), сосна – 4556 га (15 %), бук – 3209 га (10 %).

Мисливське господарство в лісгоспі ведеться в двох лісомисливських лісництвах на площі 7,7 тис.га.

Загальна кількість працюючих 124 чоловік.

 

Підприємство реалізує наступну лісопродукцію:

- пиловники: хвойні, дубові, букові

- баланси хвойні 

- техсировину хвойну, букову

- пиломатеріали хвойні обрізні та необрізні

- дрова для опалення.

Державне підприємство "Радехівське лісомисливське господарство"

Україна, Львівська, м.Радехів

ДП «Радехівське ЛМГ» розташоване у північно-східній частині Львівської області на території трьох адміністративно-господарських районів, а саме: Сокальського, Радехівського, Кам’янко-Бузького і займає площу 35020 га. Лісові масиви на заході межують із Польщею, на півночі визначають кордон із Волинською областю, на сході омиваються річкою Стир і проходять по межі з Бродівським районом, на півдні проходять по кордону Буського і Кам’янко-Бузького районів. До складу підприємства входить сім лісництв: Сокальське, Бендюзьке, Витківське, Радехівське, Лопатинське, Нивицьке, Бабичівське та три виробничі підрозділи:лісовозна дорога, нижній склад, лісозавод.

Державне підприємство "Рава-Руське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Рава-Руська

Загальна площа Рава Руського лісгоспу складає 31875га, з них - лісові землі – 29618га (93%), у тому числі вкриті лісовою рослинністю – 27153га (91%), 85% від загальної площі; нелісові землі – 2257га (7%).

Територія лісгоспу розміщена в 4 адміністративних районах області: Жовківському, Сокальському, Яворівському, Городоцькому.

Територія Рава-Руського держлісгоспу за фізико-географічним районуванням відноситься до Західноукраїнського лісостепового округу, північна частина держлісгоспу входить у Малополіський лісогосподарський район. За лісорослинним районуванням територія розташування лісів Рава-Руського лісгоспу відноситься до широколистяної зони Західно-європейської і Центрально-європейської провінції.

Державне підприємство "Золочівське лісове господарство"

Україна, Львівська, с.Струтин

Площа ДП «Золочівський лісгосп» становить 32441га. Породний склад складають: сосна, яка займає площу 3441га, модрина - 1064,4 га , ялина -275,5га, дуб – 7677,6га, бук- 12461,1га, граб 1028,7га, ясен – 689,4га, клен - 601га, береза 248,6га, вільха 1162,5га. Основною діяльністю підприємства являється вирощування та створення високобонітетних насаджень, догляд за ними. Кількість працюючих на підприємстві – 302 чол.