Державне підприємство "Жовківське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Жовква

Державне підприємство “Жовківське лісове господарство” розташоване в північно – західній частині Львівської області на території трьох адміністративних районів – Жовківського, Сокальського та Кам’янко-Бузького. На території підприємства функціонують сім лісництв: Бутинське, Великомостівське, В’язівське, Зіболківське, Любельське, Низівське та Соснівське. Лісові урочища підприємства розташовані в басейні ріки Західний Буг та його приток річок Рати та Солокії. Протяжність території підприємства з півночі на південь становить 57 км, зі сходу на захід – 34 км. Загальна площа земель лісового фонду становить 33679 га , з них вкриті лісовою рослинністю землі становлять 28591 га , в т.ч. лісові культури 16223 га.

Державне підприємство "Дрогобицьке лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Дрогобич

Державне підприємство “Дрогобицьке лісове господарство” Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розташоване в південно-західній частині Львівської області на території Дрогобицького і Стрийського адміністративних районів та м.Дрогобича.

Державне підприємство "Буське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Буськ

ДП «Буський лісгосп» площею 25280 га розміщений в північно - східній частині Львівської області (в лісорослинному районі Мале Полісся) на території трьох адміністративних районів: Буського, Кам"янка-Бузького та Золочівського на даний час на підприємстві працює 174 працівники.

Основними лісотворними породами є сосна звичайна і дуб черешковий, на перезволожених землях вільха чорна. В домішку ростуть ясен, клен, липа, береза, осика, яблуня, груша, вільха сіра та інші породи. В невеликій кількості трапляється ялина, переважно штучного походження. В лісові культури вводять модрину, дуб північний, горіх грецький, акацію білу.

Державне підприємство "Бібрське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Бібрка

Державне підприємство “Бібрський лісгосп” – це комплексне господарство, яке займається охороною та захистом лісу, лісовідновленням та лісорозведенням, лісозаготівлями та переробкою деревини.

Лісгосп знаходиться в південно-східній частині Львівської області на території Перемишлянського, Пустомитівського, Жидачівського та Миколаївського районів. Площа лісгоспу 26705 га.