З нагоди 80-річчя лісгоспу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В далекому 1939 році при першому пришесті радянської влади на терени Галичини, були націоналізовані приватні ліси і на їх базі створений Бібрський лісгоспзаг. З того часу пройшло 80 років,багато води протекло не одне покоління лісівників змінилося. Сьогодні Бібрське лісове господарство є державним комплексним підприємством, яке займається охороною, захистом, відтворенням та раціональним використанням лісових ресурсів і є найбільшим платником податків на Перемишлянщині.

Майбутнє хвойних лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Модрина європейська - це один з видів хвойних рослин в Україні, що скидає свої голколисточки на зиму. Скидання хвої на зиму одразу виділяє її серед інших хвойних дерев. Це швидкоростуча порода з цінною деревиною, стійка до умов навколишнього середовища в зоні господарської діяльності лісгоспу, а також має високу опірність перед шкідниками.

Ялинкова кампанія 2019-2020 років на Львівщині

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

До уваги представників ЗМІ: відбудеться міжвідомча виробнича нарада за участі правоохоронних та природоохоронних органів, державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ  з приводу проведення ялинкової кампанії 2019-2020 років на Львівщині.

11 грудня 2019 року о 10-00 год. в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбудеться міжвідомча виробнича нарада з наступним порядком денним:

1.Підготовка до проведення ялинкової компанії у передноворічний період 2020 року.

2. Різне.

Місце проведення: м. Львів, вул. Яворницького 8Б (зал засідань Львівського ОУЛМГ, ІІ-гий поверх).

Запрошуємо до участі представників засобів масової інформації.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

У Львові відбувається круглий стіл щодо стану лісового сектору в Україні

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 9 грудня, у Львові відбувається круглий стіл щодо стану лісової галузі в Україні. Організатором заходу є Світовий банк у співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України.

Метою зустрічі є отримання зворотнього зв’язку від зацікавлених сторін, а також поглядів на виклики й можливості, що постають перед лісовим сектором України.

Академіки відвідали ДП «Львівський ЛСНЦ»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 6 грудня в рамках загальних зборів Лісівничої академії наук України ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» відвідали члени-академіки та члени-кореспонденти Лісівничої академії наук України на чолі з її президентом, завідувачем кафедри лісівництва  НЛТУ України, доктором біологічних наук, професором - Криницьким Григорієм Томковичем.

Фахівці обговорили напрацювання Світового банку щодо стану лісової галузі України

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

5 грудня відбувся круглий стіл щодо представлення напрацювань Світового банку з підготовки огляду стану лісового господарства України та обговорення викликів і можливостей.

Як було зазначено, наразі звіт готується командою Світового банку у співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України та іншими зацікавленими сторонами. Завершення роботи над звітом очікується в кінці грудня 2019 року.

Позиція Львівського ОУЛМГ щодо проведених ДБР слідчих дій

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та підвідомчих підприємствах 03 грудня 2019 року співробітниками Державного бюро розслідувань проведено слідчі оперативні заходи, в рамках яких було вилучено частину документації та електронних носіїв.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства зацікавлене в оперативному та об’єктивному розслідуванні та готове всебічно сприяти розслідуванню.

 

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Уряд запускає пілотний проект е-аукціонів продажу деревини на "Prozorro.Продажі" з квітня 2020 року

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

4 грудня на засіданні Уряду прийнято постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини».

Пілотний проект триватиме один рік – з квітня 2020 року до квітня 2021 року. Зазначеною постановою Уряду затверджено Порядок реалізації пілотного проекту.

Уряд затвердив Порядок проведення моніторингу внутрішнього споживання деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.

Порядок розроблений на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». Цим Законом, зокрема, встановлюється обмеження внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених у розмірі 25 мільйонів кубічних метрів на рік.

Турбота за дикими тваринами у Крушельницькому лісництві

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Із зниженням температури настають скрутні часи для звірів в лісі. Сніг та мороз робить недоступним природні корми, у зв’язку з цим тварини концентруються в місцях де можливе добування корму та є більш затишно.