У Львові обговорили перспективи та потенціал студентів-екологів для стажування і працевлаштування в установах природно-заповідного фонду

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На зустрічі в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадмінстрації обговорили реалізацію можливостей студентів-екологів за фахом та залучення їх до активної екологічної діяльності в області. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Розпочала роботу Громадська рада при Держлісагентстві у новому складі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

12 лютого відбулось перше засідання Громадської ради при Держлісагентстві нового складу, на якому вирішили питання функціонування Громадської ради і обрали голову та заступників. Про це повідомили у прес-службі Держлісагентства

У мисливських угіддях Бібрського лісгоспу збільшується чисельність козулі та зайця-русака

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Після закриття сезону полювання 2018-2019 років на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів в угіддях ДП «Бібрське лісове господартво» облікували мисливський фонд.

Громадська рада при Львівському ОУЛМГ обговорила актуальні питання галузі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У понеділок, 11 лютого 2019р. відбулося засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Основне, що обговорювали на засіданні – ситуація на ринку деревини в Україні та стан справ із реалізацією необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2019 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ. Засідання відбувалося у відкритому режимі, на нього були запрошені також члени громадських рад з інших регіонів, представники деревообробного сектору та інші зацікавлені сторони.

Національний природний парк "Сколівські Бескиди" святкує ювілей

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою збереження, відтворення і раціонального використання ландшафтів і природних комплексів західної частини Українських Карпат 11 лютого 1999 року Указом президента України №157 створено національний природний парк «Сколівські Бескиди». Сьогодні парк святкує 20-річний ювілей!

205 га лісу минулоріч відновили лісівники Радехівського лісомисливського господарства

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У 2018 році державне підприємство "Радехівське лісомисливське господарство" забезпечило виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів. 

В угіддях Жовківського лісгоспу збільшується чисельність козулі та зайця-русака

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Жовківському лісгоспі завершився традиційний мисливський облік тварин. Рахували мисливську дичину за допомогою методу шумового прогону та спостереженням у місцях підгодівлі. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

65 км лісових автомобільних доріг збудували, відремонтували та відновили лісівники Львівщини у минулому році

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У 2018 році державні лісогосподарські підприємства області продовжили розпочату ще у 2007 році роботу з будівництва та відновлення лісових доріг за власні кошти підприємств.

Львівський лісгосп підсумував результати минулорічної роботи

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ДП «Львівський лісгосп» завершив 2018 рік з доволі непоганими лісівничими та економічними результатами. Підприємству вдалося забезпечити виконання усіх запланованих фінансово-господарських показників. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Громадська рада при Львівському ОУЛМГ запрошує до дискусії та обговорення актуальних питань галузі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У понеділок, 11 лютого 2019р., об 11 год.00 хв. відбудеться засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. На засіданні обговорюватимуть проекти законів щодо врегулювання ринку деревини в Україні та стан справ із реалізацією необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2019 року державними лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.