Представник лісівничої молоді Львівщини – у числі кращих

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За підсумками огляду-конкурсу та на підставі рішення Молодіжної Ради Об’єднання профспілок Львівщини було визнано переможцем конкурсу «Кращий молодий профспілковий лідер ОПЛ у 2018 році» Довбу Ольгу Вікторівну – голову первинної профспілкової організації державного підприємства «Рава-Руське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. ЇЇ нагороджено Грамотою ОПЛ та грошовою премією в розмірі 1000 гривень. І це не єдина її нагорода.

Підсумки аукціонних торгів першого кварталу 2019 року на Львівщині

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відбулись останні додаткові аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2019 року підприємств Львівського ОУЛМГ. Торги показали зниження активності деревообробників на ринку. Лісогосподарські підприємства, у більшості випадків, понижували ціни як на лісоматеріали круглі, так і на дров’яну деревину для промислового використання. Проте на збільшення обсягів реалізації це не вплинуло.

За збір, перевезення і торгівлю першоцвітами – штраф

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісівники попереджають, що за незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, передбачений штраф від 510 до 1700 гривень з конфіскацією квітів. За збір рідкісних квітів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду - штраф від 1700 до 3655 гривень з конфіскацією рослин.

Уряд підтримав створення у Карпатах національного природного парку «Бойківщина»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

20 лютого, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про створення у Турківському районі Львівської області національного природного парку «Бойківщина». Про це повідомили у прес-службі Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Нова Громадська рада при Держлісагентстві: фаховість, об’єктивність та неупередженість

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Представник ГО «Українське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього середовища е-Екологія» Ігор Лицур проаналізував склад новообраної Громадської ради при Держлісагентстві і зазначив, що Громадська рада є високопрофесійною та здатною реагувати на виклики, які існують сьогодні в лісовому господарстві.

У ДП «Дрогобицький лісгосп» придбали нове обладнання для переробки деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ДП «Дрогобицький лісгосп» активно розвиває деревообробний напрям. І йдеться не лише про короткостроковий економічний ефект, а й про довгостроковий вплив на підприємство і ринок у цілому, адже мораторій на експорт лісу-кругляка стимулює українські підприємства розвивати деревообробну галузь.

У Львові обговорили перспективи та потенціал студентів-екологів для стажування і працевлаштування в установах природно-заповідного фонду

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На зустрічі в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадмінстрації обговорили реалізацію можливостей студентів-екологів за фахом та залучення їх до активної екологічної діяльності в області. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Розпочала роботу Громадська рада при Держлісагентстві у новому складі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

12 лютого відбулось перше засідання Громадської ради при Держлісагентстві нового складу, на якому вирішили питання функціонування Громадської ради і обрали голову та заступників. Про це повідомили у прес-службі Держлісагентства

У мисливських угіддях Бібрського лісгоспу збільшується чисельність козулі та зайця-русака

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Після закриття сезону полювання 2018-2019 років на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів в угіддях ДП «Бібрське лісове господартво» облікували мисливський фонд.

Громадська рада при Львівському ОУЛМГ обговорила актуальні питання галузі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У понеділок, 11 лютого 2019р. відбулося засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Основне, що обговорювали на засіданні – ситуація на ринку деревини в Україні та стан справ із реалізацією необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2019 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ. Засідання відбувалося у відкритому режимі, на нього були запрошені також члени громадських рад з інших регіонів, представники деревообробного сектору та інші зацікавлені сторони.