Представники Львівщини отримали державні нагороди

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 20 травня, відповідно до Указу Президента України перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Дискусія лісівників щодо стану охорони лісів від незаконних рубок

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства 16.05.2019 року відбулася публічна дискусія щодо стану охорони лісів від незаконних рубок на виконання Протоколу апаратної наради голови Львівської облдержадміністрації від 15.04.2019 року. У дискусії взяли участь представники ГУ НП у Львівській області, Прокуратури Львівської області, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Львівській області, ОКСЛГП «Галсільліс», члени громадської ради при Львівському ОУЛМГ, громадські активісти та директори лісогосподарських підприємств.

«Актуальні питання розвитку деревообробної галузі України»

Круглий стіл

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В рамках ХХІІ виставки «Деревообробка-2019» з ініціативи ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» відбувся круглий стіл «Актуальні питання розвитку деревообробної галузі України».

Підсумки роботи ДП “Славське ЛГ” за I квартал 2019 року

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За I квартал 2019 року підприємством забезпечено виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів.

Загальні обсяги відновлення лісів склали 118,6 га. Зокрема, створено 67,5 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 51,1 га, що становить 43% від всього обсягу лісовідновлення.

Підписано Меморандум між Держлісагентством та НАБУ про співпрацю та обмін інформацією

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Державне агентство лісових ресурсів України в особі заступника Голови Володимира Бондаря та Національне антикорупційне бюро України в особі Директора Артема Ситника уклали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією.

Кожний рік вносить свої корективи та зміни в роботу ДП «Самбірський лісгосп»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За 3 місяці 2019 року підприємство заготовило 8,4 тис.кбм. деревини, в тому числі від рубок головного користування 7,7 тис.кбм. Реалізували 7,9 тис.кбм необробленої деревини на внутрішній ринок. Це дало змогу реалізувати лісопродукції на 10,9 млн.грн. На нижньому складі деревини перероблено 0,6 тис.кбм. деревини  та випущено продукції переробки на суму 1,4 млн.грн.

      Поліпшення економічних показників дало змогу збільшити середньомісячну зарплату працівників на 9,9 відсотків, порівняно з відповідним періодом минулого року. Середньомісячний дохід одного штатного працівника за 1 квартал 2019 року становив 10271 грн.

У Лісівничому еколого-просвітницькому центрі розпочався сезон екскурсій

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З настанням теплої весняної погоди у лісівничому еколого-просвітницькому центрі Львівського ОУЛМГ , який функціонує на базі ДП «Львівський лісгосп», розпочався сезон екскурсій.

Лісівничий еколого-просвітницький центр є осередком екологічного виховання і просвіти населення різних вікових категорій: дошкільної, шкільної та студентської молоді, дорослих громадян. Проведення екскурсій передбачає оволодіння ними знань про навколишнє середовище та формування екологічної культури особистості.

Президент України нагородив Анатолія Дейнеку орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Про це йдеться в  указі Президента України №188/2019 від 4 травня 2019 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм  орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджено начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія ДЕЙНЕКУ.

Підсумки роботи ДП "Бродівський лісгосп" за І квартал

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Перший квартал 2019 року в ДП «Бродівський лісгосп» пройшов не легко але продуктивно. У зв’язку з сприятливими погодними умовами у першому кварталі було виконано план посадки лісових культур з залученням для посадки лісу не лише школярів але і громадських організацій, місцевого населення, влади та ЗМІ. Саме так у людей появляється любов до природи  і  вони самі проявляють ініціативу щодо проведення толоки у лісі, а це  основна мета лісівників  – навчити  любити ліс.

Деревообробка 2019: Свіжі ідеї та прогресивні рішення

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Міжнародна виставка Деревообробка, яка відбудеться 14-17 травня,  вже в 22 раз стане місцем зустрічі  фахівців, лідерів галузі та всіх, хто працює з деревиною. Адже, для переважної більшості, це вже традиція зустрічатися у Львові.