України займає 9-те місце у Європі за площею лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісистість України складає 15,9% від загальної площі території держави. Про це повідомляють у прес-службі Держлісагентства, спростовуючи розповсюджену напереродні інформацію в окремих ЗМІ, які суттєво занизили відсоток лісистості.

Для проведення повноцінної національної інвентаризації лісів необхідні зміни до законодавства та фінансування, – Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Розвиток системи лісооблікових робіт, тобто лісовпорядкування, та запровадження робіт з національної інвентаризації лісів є одним з пріоритетів діяльності Держлісагентства. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час подіумної дискусії щодо національної інвентаризації лісів України.

Львівська обласна рада звернулася до держаних органів з метою запобігти краху лісогосподарських підприємств України.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Львівська обласна рада під час пленарного засідання, 18 вересня 2018 року, ухвалила звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з проханням внести зміни до Податкового та Бюджентного кодексу України з метою недопущення фінансового краху лісогосподарських підприємств та комплексного вирішення питань оподаткування іфінансування лісового господарства України.

Пиловник ялиці та модрини на разі не мають попиту на ринку - результати аукціону

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі четвертого кварталу 2018 р. 10 вересня провела ТБ «ТСБ «Галконтракт».

На лісництвах ДП "Боринське лісове господарство" заготовили понад 9 тонн шишок ялиці білої

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Для підприємства цей рік видався досить плідним і сприятливим у зборі шишок ялиці білої.

Як зростуть ціни на деревину з новим земельним податком для лісогосподарських підприємств.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Днями у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада, в якій взяли участь керівники державних лісогосподарських підприємств та керівники деревообробних підприємств.

Підсумки ХХІ Всеукраїнського конкурсу-змагання вальників лісу та Х конкурсу професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора – 2018».

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

30 серпня 2018 року на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства відбувся 21-й конкурс змагання вальників лісу та 10-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора-2018».

У Рава-Руському лісовому господарстві збільшились площі дубових насаджень

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В ДП «Рава-Руське лісове господарство» насадження дуба звичайного займають 5,3 тис.га, а це 19% вкритих лісовою рослинністю земель. Останніми роками помітна тенденція до збільшення площ дубових насаджень - за 10 років в держлісгоспі створено 295 га лісових культур дуба звичайного, при тому, що суцільних зрубів дуба звичайного за цей період було 201 га.

Лісівники Львівщини розпочали заготівлю шишок ялиці білої

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Цього року, вперше за останні три роки, ялиця біла рясно заплодоносила і лісівники приступили до заготівлі шишок, оскільки ялиця біла є однією з головних лісоутворюючих та затребуваних порід для лісовідновлення в Українських Карпатах на заміну похідних ялинових деревостанів.