Підсумки минулого року та плани на цей рік від Бібрського лісгоспу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

ДП «Бібрський лісгосп» завершило 2018 рік з хорошими економічними показниками. За минулий рік підприємство заготувало 42,2 тис. м куб. ліквідної деревини, в тому числі рубками головного користування - 29,9 тис. м куб. Обсяг реалізації продукції у 2018 році становить 50,575 млн грн. Всю заготовлену лісопродукцію реалізували на внутрішньому ринку через аукціонні торги. На підприємстві функціонує електронний облік деревини. Вся деревина маркується і вивозиться виключно з бирками. Поєднання програми електронного обліку деревини з бухгалтерською програмою 1-С бухгалтерія дало змогу автоматизувати всю виробничу і бухгалтерську роботу.

192 га лісу минулоріч відновили лісівники Славського лісгоспу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Хорошими економічними показниками завершило 2018-й рік ДП «Славське лісове господарство». Минулоріч лісівники підприємства заготували 81,45 тис. м куб. деревини, в тому числі від рубок головного користування - 30,63 тис. м куб. З них реалізувати вдалося 38,61 тис. м куб. Основну частину продали для потреб внутрішнього ринку – 33,55 тис. м куб. необробленої деревини.

Обрано новий склад Громадської ради при Держлісагентстві

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

29 січня відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві.

На додаткових аукціонних торгах лісопідприємства продали 56,5% виставленого обсягу необробленої деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

29 січня відбулись додаткові аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2019 року державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ. Торги проводила ТБ «ТСБ «Галконтракт» у дві сесії: електронні торги та «торги з голосу».

На Львівщині зростають обсяги переробки деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За минулий рік деревообробні підрозділи державних лісогосподарських підприємств Львівщини переробили 183,3 тис. м3 деревини, що на 18 тис. м3 більше, ніж у 2017 році.

Лісове господарство Львівщини: результати 2018 року та плани на майбутнє

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Під головуванням начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки сьогодні, 29 січня,  на базі державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» відбулося виїзне засідання колегії Львівського ОУЛМГ. Участь у засіданні взяли директори державних лісогосподарських підприємств області та представники засобів масової інформації.

Площа всихання лісів за 2018 рік становить майже 440 тис. га

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Загальна площа всихання насаджень у лісогосподарських підприємствах галузі за 2018 рік становить майже 440 тис. га, з яких сосна звичайна 243 тис. га, ялина європейська 26 тис. га, дуб звичайний 107 тис. га та інші насадження 64 тис. га. Про це йшлося під час нещодавнього засідання колегії Держлісагентства щодо підсумків роботи у 2018 році, - повідомляє прес-служба Держлісагентства.

Завдання з відтворення лісів у 2018 році виконано

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У минулому році обласні управління лісового та мисливського господарства Україіни забезпечили виконання завдань з відтворення лісів на площі 43,7 тис. га або 109,5% до завдання. Площа створених лісів в 1,1 рази перевищила площу суцільних зрубів 2017 року. Висівання і садіння лісу на землях лісогосподарського призначення виконано на площі 29 тис. га, що становить 113% до річного завдання, в тому числі створено 1,9 тис га нових лісів. Про це повідомили у прес-службі Держлісагентства.

Обсяги заготівлі деревини держлісгоспами Львівщини зростають

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У 2018 році державні лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства заготували 938 тис. м куб. ліквідної деревини, що на 23,8 тис. м куб. більше порівняно з 2017 роком.

НУБіП розробляє методики обліку диких і мисливських тварин за допомогою безпілотників

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Кафедра таксації лісу та лісового менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) розробляє методики для дослідження лісових екосистем за даними дистанційних технологій. Одним з пріоритетних напрямів є інвентаризація диких тварин, зокрема копитних.