Місце відпочинку “Над річкою”

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У сучасних умовах взаємодії людини і природи, виникає необхідність у всебічному використанні природних багатств для задоволення суспільних потреб, організації особливого виду природокористування − історичного, рекреаційного та туристичного.

Інформація про роботу рейдової бригади ДП «Самбірський лісгосп» за 1 півріччя 2019 року

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Одним із основних завдань діяльності ДП «Самбірський лісгосп» є охорона державного лісового фонду від лісопорушень, в першу чергу від незаконних рубок (ст..65 КУпАП), порушення правил пожежної безпеки (ст..77)  та засмічення лісів побутовими відходами  (ст..73)  Для запобігання лісопорушень  рейдовою бригадою підприємства проводяться рейди по охороні лісових масивів в лісових угіддях підприємства.

За щиру жертовність

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Свято преподобних апостолів Петра і Павла ознаменувалось ще однією знаковою подією для директора та працівників ДП «Дрогобицький лісгосп». На церковному празнику в селі Станеля за щиру працю та жертовність ордена з рук митрополита Львівького Макарія отримали Василь Миколайович Матяшовсткий директор лісового господарства, Василь Миколайович Чіхрак лісничий Попелівського лісництва та Василь Григорович Середа майстер лісозаготівель Попелівського лісництва. 

Володимир Бондар: У Держлісагентстві працюють над програмою, яка протидіятиме відтоку кадрів за кордон

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісова галузь сьогодні перебуває в  досить складній ситуації. На жаль, низка чинників створюють певні перешкоди у роботі лісгоспів. Однак, не зважаючи на це, лісівники все ж забезпечують безперебійну роботу підприємств, проводять усі лісогосподарські заходи, вчасно сплачують податки, як до місцевих бюджетів, так і до державного.Про це повідомив заступник Голови  Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар під час зустрічі з учасниками семінару для працівників служб управління персоналом на Житомирщині.

Охорона праці – в першу чергу!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З 10 по 11 липня 2019 року, з метою проведення оперативного контролю IV рівня Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, головним спеціалістом відділу лісових ресурсів, машин та технологій ЛОУЛМГ Степанишином В.М., в присутності головного інженера ДП «Самбірський лісгосп» Ковталіва В.Є., інженера з охорони праці Василяк О.С. та інших посадових осіб підприємства, відповідальних за стан охорони праці, проведено перевірку стану охорони праці по структурних підрозділах ДП «Самбірський лісгосп».

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №511/2019 Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На сайті Офіс Президента України оприлюднено Указ Президента України Володимира Зеленського про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів.

Текст Указу за посиланням:https://www.president.gov.ua/documents/5112019-28301

Триває сезон збору дикоростучих плодів та ягід

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Кожен громадянин може безкоштовно  користуватися дарами лісу – збирати гриби, ягоди, заготовляти лікарські трави для приготування лікувальних зборів-чаю для власних потреб. Працівники лісової галузі – лісівники ведуть свої господарства так, щоб максимально зберегти та підтримувати наявність цих неоціненних дарів природи.

Формування лісів майбутнього

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась робоча нарада головних лісничих державних лісогосподарських підприємств області, на якій розглядалось питання щодо ведення лісового господарства на засадах наближеного до природи лісівництва.

Безпечні лісові прогулянки

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Прогулянка до лісу, то завжди особлива пригода. Такі походи залишають купу хороших вражень . Але вимагають вони обережності та дотримання кількох нескладних, але цінних порад – для власної безпеки і тутешньої природи. Одягніть зручний одяг та взуття. Вони повинні підходити для місцевості та погодних умов. Запам'ятайте - погодні умови можуть змінитися дуже швидко.

До лісу по гриби та ягоди!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Лісівники забезпечують вільний доступ громадян до лісу  для збору ягід та грибів і роблять все для того аби це було безпечним. Платити кошти за збір для власних потреб  не треба.  Але якщо ви хочете збирати "промислово", з  комерційною  метою, тоді вам  необхідно звернутися до обласного управління лісового та мисливського господарства і придбати лісовий квиток.