МОЗ хоче заборонити спалювання листя, обрізати дерева для омолодження і не лише це. Нові санітарні норми

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Обрізані дерева, неприємний запах із громадських вбиралень, сморід спаленого листя, переповнені сміттєві баки без можливості сортувати сміття та зіпсоване під час ожеледиці взуття. Впізнаєте своє місто? Скоріш за все так. Справа у застарілих санітарних нормах, які ми плануємо змінити.

Міністерство охорони здоров'я України пропонує заборонити обрізати дерева для омолодження, посипати дороги сіллю та спалювати осіннє листя. Відповідний проект наказу вже оприлюднений до громадського обговорення. Ознайомитися з ним можна тут http://bit.ly/2Xy96dZ

Мораторій на експорт деревини не досяг тієї мети, для якої вводився, - Олексій Гончарук

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник керівника Офісу Президента України з економічних питань Олексій Гончарук упевнений, що мораторій на експорт лісоматеріалів необроблених неефективний і його слід переглянути. Про це він заявив на брифінгу, передають «Українські Новини».

Пропонуємо замість фітнесу прогулятись екологічно-пізнавальною стежиною «Вовковиця»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Результат буде очевидний після декількох прогулянок, крім приємної втоми ви отримаєте безліч емоцій. До речі, візьміть з собою своїх діток, адже на шляху ви зустрічатимете пізнавальні  стенди про ліс: «що нам дає 1 га. лісу», «що треба знати вирушаючи до лісу». 

Президент зобов’язав підприємства Міноборони до 1 листопада перейти на електронний облік деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

9 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Гончарук.

Відбулась зустріч з матір’ю героїв України - Яворською Любов Андріївною

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В Стрийській  районній раді за дорученням голови районної ради Козака Романа Васильовича відбулась зустріч з Яворською Любов Андріївною, матір’ю героїв України, які віддали своє молоде життя в боротьбі з російським окупантом, щодо вирішення соціально - побутових питань.

Герої не вмирають!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Кожного дня, працівники ДП «Самбірський лісгосп», піднімаючись до своїх робочих кабінетів вдивляються в обличчя героїв, віддавших своє життя за нас, і наших дітей. 15 працівників  лісової галузі, не задумуючись, лишили свої домівки, роботу, вирушили в Донецьку, Луганську області, до меж окупованих агресором територій, щоб боронити свою країну. 

Побудовано черговий відтинок лісової дороги

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

В Козівському лісництві в урочищі “Під рогом” завершено будівництво та облаштування кам’яно–грунтовим  покриттям дорожнього полотна лісової дороги протяжністю 1,3 км.

Підведення підсумків роботи за І півріччя 2019 року по ДП «Львівський лісгосп»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За період з початку 2019 року ДП «Львівське лісове господарство» забезпечило виконання усіх запланованих лісівничих, лісозахисних та лісоохоронних заходів.

Лісові масиви лісгоспу розташовані навколо м.Львова, що в свою чергу, накладає відбиток на господарську діяльність підприємства, яка має обмежений характер. Відповідно до категорій захисності, усі ліси підприємства виключені із розрахунку головного користування та віднесені до двох категорій захисності: ліси природоохоронного, наукового, історико – культурного призначення – 9594,6 га (43%), рекреаційно – оздоровчі ліси – 12732,4 га (57%).Впродовж останніх 3-х років підприємство повністю відмовилось від проведення суцільних рубок.

Працюємо та навчаємося

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Рава-Руському лісництві ДП «Рава-Руське ЛГ» проведено семінар-навчання за участю лісової охорони з рубок догляду: освітлення, прочищення.

Лісівники Львівщини з робочою зустріччю та для обміну професійним досвідом відвідали лісові господарства Німеччини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За період перебування лісівники побували в Державному лісовому господарстві міста Корин (розташоване на федеральних землях Бранденбурга). Учасники зустрічі ознайомились з структурою, плануванням та контролем у лісовому господарстві зарубіжних колег.