Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Передбачена адміністративна відповідальність встановлена за самовільне залишення місця обсервації (карантину) особою, яка може бути інфікована коронавірусною хворобою COVID-19. Штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічни правил і норм становитиме від 17 тис. до 32 тис. гривень. Для посадових осіб - шраф від 34 тис. до 170 тис. гривень.

УВАГА! Заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у Львівському ОУЛМГ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хворіб», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з 16.03.2020 року обмежується відвідування сторонніми особами адміністративного приміщення Львівського ОУЛМГ і припиняється прийом громадян та документів до стабілізації епідемічної ситуації в Україні, а саме стосовно:

Держлісагентство запровадило додаткові протиепідемічні заходи

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Держлісагентстві задля збереження здоров’я працівників підтримуються заходи із карантину та дотримуються рекомендації Уряду.

«За результати засідання спеціальної комісії при Держлісагентстві для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 були прийняті додаткові заходи, щоб убезпечити наших працівників», - 

повідомив

 Голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький.

ДО ВІДОМА МИСЛИВЦІВ ОБЛАСТІ !

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України про карантин в країні, з метою запобігання розповсюдження на території України корона вірусу, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України і виконуючи рішення Протоколу №5 від 11 березня 2020 року, наказу Державного агентства лісових ресурсів України №85 від 16 березня 2020 року, позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою не поширення пандемії серед населення, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства з 16 березня по 3 квітня 2020 року:

- припиняє обмін контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання і їх дублікатів;

- припиняє прийом громадян, не приймає документів та здачу іспитів на отримання державного посвідчення мисливця і його дублікату.

 

 

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства

 

Весняна посадка лісу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Весна - це пора, коли природі потрібно допомогти . А як саме допомогти то кожен має вибрати свій метод. А варіантів є дуже багато, основні з яких - це перестати смітити в лісі, не рвати квіти, які занесені до червової книги та не руйнувати гнізд птахів.

Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Проаналізувавши ситуацію в Україні та Європі, ми вирішили відмінити проведення масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». Також призупиняємо реєстрацію учасників на Акцію через обмеження на проведення масових заходів. Це передбачено у відповідних урядових рішеннях щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Держлісагентством запроваджено заходи стосовно запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький підписав наказ від 12.03.2020 № 81 «Про заходи стосовно стабілізації епідемічної ситуації в Державному агентстві лісових ресурсів України, спричиненої коронавірусом COVID-19» (завантажити).

Першим заступником Голови Держлісагентства призначений Сергій Власенко

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відповідно до

 розпорядження 

Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №191-р першим заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України призначений Власенко Сергій Геннадійович.

Згідно з наказом Держлісагентства від 05.03.2020 №93-к, Сергій Власенко приступив до виконання обов’язків першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України з 6 березня 2020 року.

http://dklg.kmu.gov.ua/

Аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі другого кварталу 2020 року

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою забезпечення вітчизняних деревообробних підприємств необхідною кількістю сировини та для формування ринкових цін на лісопродукцію лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ оголошуються електронні торги по реалізації необробленої деревини заготівлі другого кварталу 2020 року. Торги відбуватимуться у декілька етапів.

Зривання червонокнижної квітки в Україні передбачає накладення штрафу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Ранньовесняне цвітіння квітів символізує пробудження природи після тривалої зими і викликає у багатьох людей яскраві емоції. На жаль, частина видів первоцвітів, зокрема, підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, шафран Гейфеля, страждають від такої уваги, оскільки їх зривають на букети – додому чи на продаж, або просто витоптують під час відвідування лісів. Зриваючи квітки, ми позбавляємо рослину можливості утворити насіння, внаслідок чого популяції деградують та можуть зникнути внаслідок зменшення чисельності. Саме тому, частина видів первоцвітів перебуває під охороною держави – занесені до Червоної книги України.