Додаткові аукціонні торги

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 30 січня 2020 року будуть проведені додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств управління заготівлі першого кварталу 2020 року.

ВОНА ВЖЕ НАРОДИЛАСЯ!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Новенький номер газети "Деревообробник" вже є!
Читайте про лісову та деревообробну галузі:
- В Україні вже є павловнієвий ліс.
- Розмова про головне.
- Відповідь компанії "ITA TOOLS" на постійно зростаючий ринковий попит.
- Вживані, але добротні.
- Верстати з фантастичною швидкістю обробки.
- Замість розвиватися - виживаємо. 

Читайте ще більше у газеті та передплачуйте корисне та цікаве  видання. 

ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ 2019 — 2020 роки

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Придбати ялинку новорічну можна буде на новорічному ярмарку біля торгового павільйону «Лісовичок» в с. Тухля, Сколівський район, Львівська область .
Шановні громадяни, жителі сіл та міста району, адміністрація ДП “Славське лісове господарство” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт. Славсько, вул. О.Степанівни,7 тел./факс (03251) 42-4-88, (03251) 42-3-67 в жодному випадку не заготовляйте новорічні ялинки самовільно, та не купуйте їх у сумнівних продавців.

ШАНОВНІ ДЕРЕВООБРОБНИКИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Державні Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЮТЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 1 КВАРТАЛУ 2020 РОКУ.

Дата проведення торгів 20 грудня 2019 року.

Шановні деревообробники, столярі, меблевики, лісівники, лісозаготівельники, лісопиляльники, плитники, освітяни та науковці!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Дякуємо усім, хто вже оформив передплату видань «Деревообробник» та «Меблеві технології» на 2020 рік. А тим, хто ще не встиг, пропонуємо зробити це  за акційною ціною. Лише до кінця листопада через редакцію можна оформити передплату на газету «Деревообробник» за акційною ціною 1200 грн на рік (замість 1800 грн) або на журнал «Меблеві технології» за акційною ціною 600 грн на рік (замість 1200 грн)! Пропозиція дійсна лише до кінця листопада. Якщо Ви оплатите до 1 грудня то ціна передплати для Вас - 1200грн. на газету "Деревообробник" і 600грн на журнал "Меблеві технології".

АНОНС: СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

21-22 листопада 2019 року, в м. Львів, вул. Матейка, 6, у готелі «Дністер» відбудеться навчальний семінар-тренінг«Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі» (відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 45001:2018 і стандарту FSC з лісової сертифікації)

ОГОЛОШЕННЯ ! ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЬВІВСЬКОМУ ОУЛМГ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

30 жовтня 2019 року заплановано осіннє садіння лісу в Сусідовицькому лісництві ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство»

30 жовтня 2019 року  заплановано осіннє садіння лісу в Сусідовицькому лісництві ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство»  (квартал 21 виділ 15 площа 6,6 га)/

Збір учасників 0 11-00 год. за адресою: Львівська обл., Старосамбірський р-н., с. Сусідовичі, (їхати по автодорозі за Самбором поворот на  Воютичі).

Просимо членів  Громадської Ради при Львівському ОУЛМГ взяти участь у проведенні даного заходу.

ДП "Самбірське лісове господарство"

реалізує пиломатеріали

Державне підприємство "Самбірське лісове господарство"

ДП «Самбірський лісгосп» реалізує пиломатеріали  необрізні хвойних порід (ялиця, сосна) довжиною 3-4 м. товщиною 25 мм, 30 мм, 40 мм. Ціна від1500 грн.

Пиломатеріали обрізні хвойних порід (ялиця, сосна) довжиною 3-4 м. товщиною  30*50 мм, 30*70 мм, 30*80 мм, 30*100 мм, 30*150 мм. Ціна від 3000 грн.

Якщо Вас цікавить дана інформація звертайтеся за номером телефону 0679050821 Степан Володимирович.

 

ОГОЛОШЕННЯ ! ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЬВІВСЬКОМУ ОУЛМГ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У четвер 10 жовтня 2019 року о 1600 год. в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації к.412, відбудеться спільне засідання комісії з економічних питань Громадської Ради при Львівській ОДА за участі департаменту економіки ЛОДА. Запрошуються члени правління Громадської Ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, комісії з питань екології та природних ресурсів, податкової політики ГР при ЛОДА.

Додаткові аукціонні торги

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Шановні партнери – деревообробники!

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 10 жовтня відбудуться додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі четвертого кварталу 2019 року.

Торги проводитимуться у форматі електронних торгів на ТБ «ТСБ «Галконтракт».

Уся інформація щодо обсягів виставленої деревини та умов участі в торгах знаходиться на сайті біржі.

Запрошуємо усіх бажаючих придбати деревину для власних потреб переробки приймати участь у торгах.

У свою чергу державні лісогосподарські підприємства зобов’язуються своєчасно та в повному обсязі забезпечити покупців сировиною.

Чекаємо Вас на торгах.

 

Відділ лісових ресурсів, машин та

технологій Львівського ОУЛМГ